Hakkımızda

Hakkımızda

VİZYONUMUZ
Faaliyette bulunduğumuz sektörde şirketimiz bünyesinde Erciyes Elektrik  Sistemleri,  olarak tüketicisi ve tedarikçileriyle birlikte 40 kişilik profesyonel kadrosu, 5 adet araç filosu ile büyümeyi müşteri odaklılık ve müşteri memnuniyetini esas alıp kaliteyi ön planda tutarak uluslararası alanda söz sahibi olup, bulunduğumuz sektörde en iyisi olmayı az karlılığı ve çok verimliliği arttırmayı ana hedef olarak belirledik.

 

MİSYONUMUZ
Kendimize prensip edindiğimiz, iş ahlakımızla birlikte ürünlerimiz, çözümlerimiz, montaj ve satış sonrası hizmetlerimiz, güven ile müşterimize en iyi şekilde yansıtma hedefimizdir.

 

DEĞERLERİMİZTopluma karşı kendişmize prensip edindiğimiz sorumluluk ve müşteri anlayışı hizmet sonrası sürekliliği , işinin bilerek ehli olarak gerekenlerin her zaman yerine getirilmesi özü ve sözüyle bütünleşerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

 

HEDEFLERİMİZ
Üretimlerimizin daha kaliteli olması için her yeniliğe ayak uydurmak, tüketici haklarına saygı duymak. Tüketici taleplerinin her geçen gün daha kaliteli hale getirilmesi, işçi hakları, sağlığı ve günenliğinin daha iyi hallere dönüştürülmesi. Firmanın ismini onaylanmış bir marka olarak daha ileriye taşımak.